Ambient me qira në Parrucë

Çmimi: 160 €

Detajet

Postuar
21 shkurt 12:46
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Arkitekt Sinani” (te Dekori). Ka një sipërfaqe prej 50 m².

✅Ambienti ka këto karakteristika:
- Përbëhet nga dy salla, njëra për pritjen e klientëve, tjetra për shërbimin e ofruar.
- Ka vetratë xhami në pjesën ballore të tij, si dhe grilë me telekomandim.
- Ka një banjo të kompletuar dhe dy kondicionerë.
- Tavani është i varur dhe ka ndriçim me spote.
- Është ideal për klinikë dentare, por mund të përdoret edhe për shërbime të tjera.

?ÇMIMI: 160 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]