Ambient zyre me qira përballë Juridikut.

Çmimi: 50.000 Lek
Ambient zyre me qira përballë Juridikut.

Detajet

Postuar
9 korrik 16:23
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", përballë fakultetit të Juridikut.

Ambienti ka sipërfaqe 52 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Cilësitë e ambientit: - janë të shtruara me pllakë

- ka vetratë xhami

- janë të pajisura me grila

- ka kondicioner.

🏷ÇMIMI: 50’000 lekë/muaj

-----------------------------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]