Ambjent biznesi me qira në rrugën "Kol Idromeno"

Çmimi: 50.000 Lek
Ambjent biznesi me qira në rrugën "Kol Idromeno"

Detajet

Postuar
27 shtator 12:29
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rruga Kolë Idromeno, mbi bankën Intesa San Paolo. Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 80 m² dhe ka një hapësire të bollshme për ushtrimin e biznesit, ka dy magazina dhe një banjo. Është i shtruar i gjithi me laminat dhe pllakë, vetrata e jashtme xhami shërben për një reklamim sa më të mire. Vetrata e xhamit që është në të dy anët e dyqanit bën të mundur që të vështrohet direkt nga shkallët. Ambjenti është i pajisur me ndriçim dhe tavan të varur. Dyqani mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara. Ndërtesa ku ndodhet dyqani është e pozicionuar në qendër të Shkodrës, në një zonë shumë të frekuentuar.
?ÇMIMI: 50'000 lekë/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]