Ambjent biznesi me qira, në sheshin "Isa Boletini"

Çmimi: 1.500 €
Ambjent biznesi me qira, në sheshin "Isa Boletini"

Detajet

Postuar
1 tetor 12:49
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi me sipërfaqe 140 m² të ndodhur në Sheshin “Isa Boletini”. Ambjenti është i gjithi i rrethuar me vetratë xhami, i shtruar me pllakë dhe tavani është me gips. Ka dhe një banjo. Ofron mundësi shfrytëzimi për dyqane, apo zyra shërbimi.

?ÇMIMI: 1500 €/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]