Biznes në shitje te Casa di Milano

Çmimi: 217.000 €
Biznes në shitje te Casa di Milano

Detajet

Postuar
28 qershor 16:44
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me sipërfaqe 310 m² të pozicionuar në katin -1.
Ambienti ndodhet te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
I gjithë biznesi ofron një holl të gjerë dhe përbëhet nga lojë bilardo, calcetto, ping pong dhe dart.
Është i pajisur me sistem kondicionimi, aspirimi dhe sistem audio.

Përfshin 13 sete tavolinash, dy banjo si dhe banak me pajisjen express.

?ÇMIMI: 700 €/m²
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose
?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]