Biznes për shitje në Zues

Çmimi: 280.000 €

Detajet

Postuar
12 tetor 19:00
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me vendndodhje në Zues. Ndërtesa përfshin 800 m², kurse ambienti i oborrit ka një sipërfaqe prej 1060 m². Përveç kësaj, ka edhe 300 m² soletë dhe është në perspektivë ndërtimi për ta bërë 3-katësh biznesin. ✅ Ambienti përfshin: - Kuzhinë - Banak - Furrë druri - Sobë “Zanussi” - Dy zgara qymyri me elektromotor - Oxhak - Dy banjo - 13 komplete tavolinash me karrige prej hekuri dhe mermeri - Cisternë uji dhe bombulë cisternë 420 litër - Ka transformator – kabinë më vete - Punon me panel diellor - Është i pajisur me sistem alarmi ✔Cilësi të tjera të biznesit: - Ofron pamje përnjë qëndrim të këndshëm. - Ka hapësirë të bollshme parkimi. - Ofron shërbim edhe në ambientin e oborrit. - Ambienti është i restauruar në mënyrë tradicionale. ?ÇMIMI: 280’000 € -------------------------------- ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ?+355666666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]