Dy dyqane për shitje

Çmimi: 51.000 €

Detajet

Postuar
1 nëntor 19:25
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje dy dyqane me sipërfaqe nga 30 m² secili dhe me adresë: rruga “Kardinal Mikel Koliqi”, 100 m larg pedonales.

✔Cilësitë e dyqaneve:
- Janë të shtruar me pllaka
- Kanë një banjo të pozicionuar në fund të ambientit.
- Janë të pajisur me vetratë xhami për një reklamim të mirë të biznesit.
- Gjithashtu kanë grilë të jashtme me korent.
- Ndodhen në një zonë të frekuentuar dhe të populluar.

*Shënim: Dyqanet shiten së bashku ose më vete.

?ÇMIMI: 51’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
?+355666666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]