Dyqan me qira në Rrugë të Gjanë

Çmimi: 35.000 Lek
Dyqan me qira në Rrugë të Gjanë

Detajet

Postuar
24 shkurt 11:23
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron një dyqan me qira në rrugën “Bulevardi Bujar Bishanaku”. Dyqani ka një sipërfaqe prej 35 m² dhe ndodhet në katin përdhe.

✔Cilësitë:
- Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë si dhe buzë rrugës kryesore.
- Ka mjaft afërsi me qendrën e qytetit.

?ÇMIMI: 35’000 lekë në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]