Dyqan me qira në pedonale

Çmimi: 244 €
Dyqan me qira në pedonale

Detajet

Postuar
25 dhjetor 18:38
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 40 m² dhe adresë rruga “Kolë Idromeno”, te Pedonalja. Ky dyqan ndodhet në katin e dytë të ndërtesës dhe ka një pozicionim strategjik pasi ndodhet përballë hyrjes kryesore, që e bën më të dallueshëm nga kalimtarët.
Për këtë arsye është shumë i përshtatshëm të përdoret për çdo lloj aktiviteti, si: dyqan, ambient për zyrë, klinikë etj.

?️ÇMIMI: 30’000 LEKË/MUAJ * (I NEGOCIUESHËM)*
———————————————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ?+355 676 666 765 ose ?+355 22 247 570
▶️Gjithashtu në adresën tonë ? të e-mail-it: [email protected]