Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

Çmimi: 17.000 Lek

Detajet

Postuar
24 nëntor 13:27
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhesë të ndërtesës, me adresë: rruga “Studenti”, pas bibliotekës “Marin Barleti”. Dyqani ka një sipërfaqe prej 22 m².
✔Cilësitë e dyqanit:
- Është i shtruar me pllakë.
- Ka një vetratë të madhe xhami pwr reklamimin e mirw tw biznesit.
- Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti.
- Ndodhet në qendër të qytetit dhe ofron dalje në rrugën kryesore.
- Dyqani ka pranë lehtësira të ndryshme.
?ÇMIMI: 17’000 lekë të reja
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
?+355666666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]