Dyqan me qira te shkolla "Martin Camaj"

Çmimi: 10.000 Lek
Dyqan me qira te shkolla "Martin Camaj"

Detajet

Postuar
16 qershor 13:43
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”.

Përbëhet nga një banjo dhe është i shtruar me pllaka. Ka vetratë xhami, grilë elektrike, me kapotë të jashtme për termoizolim.
Ka instalime të reja dhe ndriçim të jashtëm.

?ÇMIMI: 10'000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]