Dyqan me qira tek “Instituti”

Çmimi: 900 €
Dyqan me qira tek “Instituti”

Detajet

Postuar
30 maj 12:03
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron dyqan tek instituti. Ambienti ndodhet në katin I buzë rrugës kryesore dhe ka një sipërfaqe prej 149 m².
Dyqani ka vetrate xhami,është i shtruar me pllaka dhe ka një banjo.

ÇMIMI: 900 euro/muaj
—————————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]