Dyqan me qira tek ish-Artistikja

Çmimi: 405 €
Dyqan me qira tek ish-Artistikja

Detajet

Postuar
18 dhjetor 17:57
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 80 m², me vendndodhje tek rotondoja në ish-Artistikë.
Dyqani pozicionohet në kat të parë.
✅Dyqani gjithashtu ka: -Depo që mund të përdoret si magazinë per mallrat
-Mundësi parkimi para objektit
-Banjo
✔Cilësitë që gëzon dyqani: – Është i përshtatshëm për t’u përdorur si farmaci, meqë ka në përbërje edhe një dhomë mjeku.
– Të dy këta ambiente janë të kompletuar me pajisjet e nevojshme.
– Objekti është i papërdorur dhe ekziston mundësia që të ndahet.

?ÇMIMI: 50’000 lekë në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]