Dyqan në shitje në Sarreq

Çmimi: 100.000 €

Detajet

Postuar
25 tetor 12:15
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe të përgjithshme 54.5 m².
Dyqani ndodhet në katin e parë të ndërtesës dhe gjendet në adresën: rruga “Marin Biçikemi”, Sarreq.
✔Cilësi të ambientit:
-Është i shtruar me pllaka
-Ka vetratë xhami për një reklamim të mirë të biznesit.
-Ndodhet në një zonë mjaft të populluar.
?ÇMIMI: 100’000 € *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
?+355666666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]