Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg

Çmimi: 42.000 €
Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg

Detajet

Postuar
31 maj 13:16
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket ‘Conad’.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 28 m² dhe eshte i organizuar ne nje dhome dhe tualet.

– Dyqani ofrohet per shitje i pamobiluar
– Eshte i shtruar ne pllake
– Eshte i pajisur me vetrate xhami per reklamim sa me te mire
– Ndodhet ne nje zone te populluar dhe te zhvilluar me biznese te ndryshme
– Dyqani eshte i pershtashem per cdo lloj aktiviteti si zyre, lokal, butik, parukeri etj.

CMIMI: 42’000 €
————————————–
Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570
Gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]