Dyqan për shitje në Zdrale

Çmimi: 61.100 €
Dyqan për shitje në Zdrale

Detajet

Postuar
5 qershor 13:22
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe prej 61.1 m².
Dyqani ndodhet në katin e parë të pallatit.

Është i shtruar me pllakë dhe ka një banjo.
Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.

🏷ÇMIMI: 61’100 €
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]