🏠 Shitet dyqan me sip 22m2

Çmimi: 23.000 €
 🏠 Shitet dyqan me sip 22m2

Detajet

Postuar
12 prill 14:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

🆕 Listim i Ri!

🏠 Shitet dyqan me sip 22m2

📍Ndodhet ngjitur me Shkollen'' Marin Barleti'' dhe Drejtorise Arsimore , Shkoder

📌Pike Strategjike per tu shfrytezuar duke qene se ka 2 🏫 institucione shteterore dhe Universitetin e Gjuheve te huaja vetem 70m Larg.

💶Cmimi 23000€

📌Fiksoni takim tani per te pare pronen!

📲 Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

🎯Agjensia e Sherbimeve Extra
🧩www.agjensiaextra.com