🏡Jepet me qira dyqan 📐sip 70m2

Çmimi: 25.000 Lek
🏡Jepet me qira dyqan 📐sip 70m2

Detajet

Postuar
22 maj 11:44
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

🆕Listim i ri!!

🏡Jepet me qira dyqan 📐sip 70m2

🎯Ndodhen L.Xhabije, Shkoder

🛁 1wc

💶 cmimi 25000 leke / muaji

🛠Objekti ka nevoje per rikonstruksion

✅Pronari i objektit i njeh shpenzimet qe mund te behen ne objekt nga qira-marresi.
✅Per te interesuarit mund te krijohet mundesia te jepet dhe nje dyqan aty ngjitur per te krijuar nje sip 100m2 ne total.

📌Fiksoni takim tani!

📲 Kontakto Agjent Shitjesh
Amarildo Sterkaj +355692883398

🎯Agjensia e Sherbimeve Extra.
🧩www.agjensiaextra.com