Jepet me qira dyqan 100m2 i ndodhur prane Stadiumit Loro Boriqi Shkoder.

Çmimi: 35.000 Lek

Detajet

Postuar
10 tetor 17:14
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Dyqani ka sherbyer kohet e fundit si salle interneti dhe videolojra.
Cmimi 35000 leke ne muaj i diskutueshem
Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whstapp
agjensiaextra.com
Agjensia e Sherbimeve Extra