Jepet me qira objekt biznesi sip 30m2

Çmimi: 300 €

Detajet

Postuar
23 dhjetor 15:27
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi


Objekti ndodhet prane Prokurorise dhe Gjykates se apelit Shkoder.
Mund te jete i pershtatshem per noter, kanceleri, zyre avokatie etj.
Cmimi 300€/muaji