Kapanon për shitje në Bahçallëk

Çmimi: 300.000 €

Detajet

Postuar
6 dhjetor 14:39
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon me një sipërfaqe prej 527 m² dhe me vendndodhje në Bahçallëk, afër bar-restorant “Shqiponja".
✔Cilësitë e kapanonit:
- Kapanoni është i përshtatshëm për fasoneri (prodhim këpucësh) dhe gjithashtu ofron makineri të përshtatshme sipas standardeve europiane.
- Ka dalje të drejtpërdrejtë në rrugën nacionale të qytetit të Shkodrës.
- Zona përreth kapanonit po zhvillohet dhe po rindërtohet me ritme shumë të shpejta.
- Ofrohet për shitje me të gjitha pajisjet.
?ÇMIMI: 300'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
?+355666666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]