? OKAZION! ? DYQAN NË SHITJE 600 €/m²

Çmimi: 22.800 €

Detajet

Postuar
30 nëntor 14:37
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

? OKAZION! ?
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe prej 38 m² dhe vendndodhje në Parrucë (te banjoja e vogël, pas ndërtesës së Abcom-it).
✔Cilësi të këtij dyqani:
- Ndodhet në një zonë shumë të zhvilluar tregtare, me lëvizje të lartë.
- Ndodhet buzë rrugës kryesore dhe ka pamje nga të dy krahët e rrugës.
- Ofron mundësi zhvillimi për disa lloje biznesesh si: farmaci, butik, produkte ushqimore etj.
- Ka mundësi të mirë reklamimi pasi ka vetratë xhami.
- Është i shtruar me pllakë.
- Është i pajisur me banjo.
?️ ÇMIMI: 22’800 €
--------------------------------
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355666666765,
?+355695292667
?+355 22 247570
ose ne adresën tonë të e-mailit:
? [email protected]