OKAZION: Dyqan në shitje në Shëngjin

Çmimi: 180.000 €
OKAZION: Dyqan në shitje në Shëngjin

Detajet

Postuar
21 maj 15:07
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në zonën turistike të Shëngjinit.
Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 140 m² dhe ndodhet në katin përdhesë të pallatit.

Gjithashtu, ambienti ka dalje në rrugën kryesore dhe ofron një hapësirë prej 70 m² për shfrytëzim.

🏷ÇMIMI: 220’000 €
🏷ÇMIMI OKAZION: 180’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]