OKAZION! ZBRITJE ÇMIMI!

Çmimi: 130.000 €
OKAZION! ZBRITJE ÇMIMI!

Detajet

Postuar
28 qershor 13:49
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient dy-katësh biznesi me adresë: rruga “Lëvizja e Postrribës”, tek Drejtoria e Transportit Rrugor. Ka një sipërfaqe totale prej 230 m² e ndarë respektivisht në:
175 m² kati i parë (përfshirë edhe bodrum) me lartësi 4.9 m dhe 55 m² kati i dytë me lartësi 3.5 m.

Ka dy dalje kryesore, një para dhe një tjetër me tarabë për futjen e objekteve të mëdha në godinë ose ngarkim-shkarkim të kamionave.
Gëzon fasadë xhami për një reklamim sa më të mirë dhe efikas.
Ndodhet 11 m buzë rrugës.

?ÇMIMI: 130’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355676666765, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]