Shitet dyqan sip 60m2

Çmimi: 150.000 €

Detajet

Postuar
17 nëntor 06:58
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi


Dyqani eshte i ndodhur prane Shkolles Jordan Misja Shkoder dhe ka vite qe eshte i dhene me qira!
Cmimi 2500€ /m2
Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp
Agjensia e Sherbimeve Extra
agjensiaextra.com