Super Okazion Shitet kati i fundit i pallatit.

Çmimi: 250.000 €

Detajet

Postuar
25 dhjetor 05:39
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi


Sip totale 880m2
2 ashensora
Mundesite e shfrytezimit jane :
Bar restorant - Palester - Qender Biznesi me zyra etj.
Gjysma e sip prej 880 m2 eshte ndertim kurse gjysma tjeter eshte verande.
Mund te jete e mundur qe edhe veranda te mbulohet dhe te behet hapsire e shfrytezueshme.
Cmimi 250.000€ i diskutueshem
Mundesia e blerjes eshte edhe me dy keste
60% + 40%
Cdo hapsire eshte e hipotekuar.
Kontakto Amarildo Sterkaj 0692883398 viber ose whatsapp