Foni e kompletuar dynacord 2 ose 3 bas & 4 bokse Rcf

Çmimi: 1 Lek
Foni e kompletuar dynacord 2 ose 3 bas & 4 bokse Rcf

Detajet

Postuar
13 qershor 12:09
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Gjendje perfekt, cmimi perfshin mixer te amplifikuar dynacord 2 ose 3 sipas deshires tuaj, 4 bokse rcf professional 400w copa nje basbin 800w 18 inch aktiv rcf 4 kamaleca boksesh 2 stativa mikrofona 2 valor 2 kabllor dhe te gjitha fishat per lidhje.


Shpallje te ngjashme