Paisje per muzik live dhe DJ

Çmimi: Me Marrveshje
Paisje per muzik live dhe DJ

Detajet

Postuar
8 maj 11:30
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

1 Amplifike 4 x 1300 watt 8 ohm 1 milion leke
2 Subwoofer passiv nga 1000 watt 700 mije
2 boksa rcf akustika nga 700 watt 1 milion leke
2 boksa rcf art 315 nga 400 watt 550 mije
1 mikrofon i ri shure beta58A 130 mije


Shpallje te ngjashme