Frigorifere

Çmimi: 220.350 €
Frigorifere

Detajet

Postuar
3 prill 11:29
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Shiten 2frigorifere nje kollon freskues 220 euro nje vitrine pr akullore bulmet etj 350 euro per me shume info tel 0673692991


Shpallje te ngjashme