Furr me gaz

Çmimi: Me Marrveshje
Furr me gaz

Detajet

Postuar
29 maj 18:33
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

shitet furr me gaze 1 miljon lek per arsye mospordorimi


Shpallje te ngjashme