Furre Buke

Çmimi: Me Marrveshje
Furre Buke

Detajet

Postuar
19 maj 13:36
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Shitet furre buke me te gjitha paisjet. Brum gatuese 100 kg, makina e prerjes dhe dy dhoma fermentimi. Furra mund te perdoret me dru dhe me gaz. Aktualisht furra eshte ne pune. Cmimi teper i arsyeshem.


Shpallje te ngjashme