Furre per pastiqeri

Çmimi: 1.700 €
Furre per pastiqeri

Detajet

Postuar
28 maj 11:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Shitet furre per pastiqeri me 6 tepsia.
Eshte blere me ne Itali 3800€
Sot shitet per vetem 1700€
Kontakto Shtepia e Ofertave Shkoder 0692883398


Shpallje te ngjashme