Hydrographic paisje peër hydrographic

Çmimi: Me Marrveshje
Hydrographic paisje peër hydrographic

Detajet

Postuar
21 maj 01:58
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Shes paisjet per hydrographic te cilat jane te punuara me nje cilesi te larte dhe shum kualitative. munde te ngjyrosen pjes te ndryshme plastike, metale te ndryshme, enterier te veturave, exterier po ashtu Fellnet e shum pjes te tjera. Po ashtu posedoj edhe me shum se 20 lloje te filmave te Dydrographices (material per kete pune) dhe activator sa per fillim. Rezervuari i cili ka hapsire te madhe te punes 200 x 100 cm dhe thellsine maksimale te nevojshme, eshte me regullator digital me nxemes me rrymë trefazore. Pastruesja e cila eshte shum e nevojshme në proceduren e punës e cila po ashtu ka hapsire te mjaftueshme dhe me standarte te nevojshme ne kete fushë. Shiten me nje qmim te arsyeshem.
Gjindemi në Kosovë mund të na shkruani edhe ne Viber ne numrine +38649 414785


Shpallje te ngjashme