Kondicioner

Çmimi: 12.000 Lek
Kondicioner

Detajet

Postuar
11 mars 17:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Shitet kondicioner 64 btu ne gjendje shum te mir pune, kapaciteti per 150 m katror ftofje ngrohje ndodhet i montuar e mund te provohet edhe ne pun gaz 410 bio shitet per arsyje rikonstruksioni te ambjentit te bisnesit


Shpallje te ngjashme