Kosh per pizza

Çmimi: Me Marrveshje
Kosh per pizza

Detajet

Postuar
19 maj 15:25
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Kosh per pizza, shitet per arsye te mbylljes se bisnesit


Shpallje te ngjashme