Makina Qepëse

Çmimi: Me Marrveshje
Makina Qepëse

Detajet

Postuar
19 maj 18:16
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Shesim makina qepëse të markës JACK
Kemi sizator, linear, koloret, hekur, makinë bordoje edhe preresen e copaveShpallje te ngjashme