Makine Etiketash

Çmimi: 200 €

Detajet

Postuar
3 prill 15:03
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Makine per ndarjen e etiketave
shpejtesia 50-60cope/min
Pesha-3kg
Gjatesia e etiketes 15-150mm
Gjeresia e etiketes 10-100mm
Potenca 40watt


Shpallje te ngjashme