Makineri per blloqe

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
14 nëntor 20:09
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Shitje makineri per prodhimin e blloqeve, prodhim italian makinerite prodhohen me porosi direk nga Italia. Per me shume informazione mund te na shkruani ne adresen
[email protected] dhe do ju japim c'do informazion qe ju duhet.


Shpallje te ngjashme