Paisje Hidrogjeni Hho

Çmimi: 2.500 €
Paisje Hidrogjeni Hho

Detajet

Postuar
25 mars 20:09
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Paisje Hidrogjeni Hho per pastrimin e karbonit me garanci 15 muaj per me shum info nr cel 0672022041 cmimi 2500 euro


Shpallje te ngjashme