Rreklam dopio ekran led me programator profesional

Çmimi: 2.000 €
Rreklam dopio ekran led me programator profesional

Detajet

Postuar
16 janar 21:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Eshte me gjendje pune mund te perdoret per cdo lloj rreklame led icons 170cm me 90 dhe mund te ndrrohet kjo perdoret per largesi dhe jashte


Shpallje te ngjashme