frigorifer per lokal

Çmimi: 400 €

Detajet

Postuar
3 prill 09:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

frigorifer per lokal .. eshte bler 850 euro


Shpallje te ngjashme