frigorifera banake ngrires

Çmimi: 270 €

Detajet

Postuar
27 maj 11:32
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

shiten 2 frigorifere ngrires 625 liter secili ne gjendje super pune cmimi 270 euro copa gjenden ne shkoder jane ne pune ne dyqan mishi


Shpallje te ngjashme