gjenerator

Çmimi: 300 €
gjenerator

Detajet

Postuar
2 prill 11:08
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

shitet gjenerato ne gjendje shum te mir
eshte mjet benzi...per me shum informacion kontaktoni ne imbox...0699101431


Shpallje te ngjashme