BILARDO ❗️OKAZION ❗️

Çmimi: 3.800 €
BILARDO ❗️OKAZION ❗️

Detajet

Postuar
18 qershor 10:09
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

2 bilardo profesionale version i ri 6 muaj te perdorura
Prodhuar ne vitin 2019 me nga nje set gur edhe stega, plus 10 stega profesionale exstra kan kushtuar 100€ copa
Edhe 2 sete guresh kristal 300€ seti, mobilja dru me Inokse rose gold me 3 pllaka mermer special qe nuk defermohet kurr. Copa e cilesise me te mir silencioze, sponda extra fast. Gropat dhe rruget e gureve te gomuara dhe silencioze.


Shpallje te ngjashme