Biciklete Esprit Trekking Reflex

Çmimi: 120 €
Biciklete Esprit Trekking Reflex

Detajet

Postuar
24 maj 19:30
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Modeli
28

Përshkrimi

Shitet Biciklet Esprit Trekking Reflex 28 Alumini Masa Xl,me gjitha pjeset origjinale dhe funksionale.me kurse 3x7


Shpallje te ngjashme