Biciklete PropheteTouring 28 Alumini

Çmimi: 220 €
Biciklete PropheteTouring 28 Alumini

Detajet

Postuar
8 maj 17:14
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Modeli
28

Përshkrimi

Shitet biciklet E markes Prophete Toring 28 alumini e sapo ardhur nga gjermania.disponon cdo pjese origjinale me amortizator perpara,dinamo ne bucelen perpara me drite let perpara dhe mbrapa,shelen e ka me amortizator.kapertonat jan montuar te ri.


Shpallje te ngjashme