Biciklete Rush Alumini 26

Çmimi: 120 €
Biciklete Rush Alumini 26

Detajet

Postuar
7 qershor 16:05
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Modeli
26

Përshkrimi

Shitet Biciklet E markes Rush Alumini nr 26.shum praktike dhe e lehte si biciklete me kurse 3x7