Fitnes

Çmimi: 300 €
Fitnes

Detajet

Postuar
10 janar 15:46
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Fitnes ne gjendje fantastike pune . ( e pershtatshme dhe ne shtepine tuaj)


Shpallje te ngjashme