Shitet Biciklete Conquest 26

Çmimi: 120 €
Shitet Biciklete Conquest 26

Detajet

Postuar
20 maj 13:49
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Shitet Biciklet Conquest 26 E ardhur nga gjermania dhe Prodhuar ne Gjermani.me cdo pjes funksionale.


Shpallje te ngjashme