Zgara portative

Çmimi: Me Marrveshje
Zgara portative

Detajet

Postuar
5 qershor 01:23
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

Shiten Zgara Portative.***Transport ne te gjithe Shqiperin***Porosi sipas deshires me cilesi te garantuar.Bejme dhe me porosi te permasave te ndryshme..Tashme dhe me 2 tavolina anesore per aksesoret e gatimit...Çmimet jan te arsyeshme per cilsin e zgares.
Nr kontakti 0699197368


Shpallje te ngjashme